Tu ste: Hlavná stránka > Piktogramy, bezpečnostné označenia > Zákazové označenia - piktogramy > Označenie s textom Zákaz fajčeni...

Predaj tlačív a kancelárskych potrieb na internete

Skupiny tovarov:

Piktogramy, bezpečnostné označenia:
Počas koronavírusových obmedzení:
  • naďalej prijímame objednávky na našej stránke, alebo aj e-mailom: info@protex.sk
  • balíky odosielame 3x za týždeň, v pondelok, stredu a piatok, telefóny obsluhujeme len v tieto dni od 8:00 do 12:00
  • dobierku u kuriéra je možné platiť len kartou!

Označenie s textom Zákaz fajčenia a zoznamom kontrolných orgánov (10 x 10 cm)

Obj.č.: 13131
Cena s DPH 20% : 0.51 EUR ks

biela samolepiaca fólia s potlačou - Zmenená od 1.1.2011 (namiesto Železni%čnej polície sa uvádza Policajný zbor, v zmysle novely zákona 377/2004 Z.z. zákonom 547/2010 Z.z.). Obsahuje povinný oznam o kontrolných orgánoch na ktorých je možné podať oznámenie o porušovaní zákona. Vhodné aj ako doplnok k piktogramu zákaz fajčenia s číslom 13111. Pri kontrole je dobré vedieť: samolepka obsahuje ústredné adresy jednotlivých kontrolných orgánov. Niektorí kontrolóri SOI tvrdia, že tam majú byť adresy najbližších regionálnych zastúpení, či orgánov. To však nemá oporu v zákone, lebo zákon nehovorí, že ktorá kontaktná adresa daného kontrolného orgánu má byť vyvesená. Citujeme zákon: "musí byť na viditeľnom mieste umiestnený oznam s informáciou, kde a na ktorých kontrolných orgánoch, ktoré sú podľa § 9 zákona povinné vykonávať kontrolu dodržiavania tohto zákona, je možné podať oznámenie o porušovaní tohto zákona".
Pomôžte nám! Ak ste nenašli, čo hľadáte, napíšte nám Vašu otázku či pripomienku!Budeme sa snažiť pomôcť a odpovedať Vám v krátkom čase. Ďakujeme.Vaša otázka, pripomienka:

Váš e-mail, kam máme poslať odpoveď: